Nasze stowarzyszenie odwiedził św. Mikołaj

0D0A87721 grudnia, w sobotnie popołudnie, bemowskie przedszkolaki i ich młodzi przyjaciele w siedzibie naszego stowarzyszenia spotkali się z przybyłym prosto z Polski świętym Mikołajem, któremu tym razem towarzyszyły dwa zabawne pingwiny, a wszystko to za sprawą znanej już w Budapeszcie polskiej grupy PRYM-ART, która przygotowała interaktywny program pt. "Pingwiny z zimowej krainy"

Były zgadywanki, wspólne tańce i śpiewanie, oraz naturalnie słodkie prezenty od Mikołaja. Gospodarzem bemowskiego spotkania ze św. Mikołajem był wiceprezes PSK im. J.Bema Jakub Nagy, a wsparcia udzielił Samorząd Polski V dzielnicy Budapesztu.

Obszerną relację zdjęciową autorstwa Barbary Pál można oglądać pod adresem:
https://www.facebook.com/glospolonii/ 

(b. fot. B.Pál)